Przydarzyła Ci się niespodziewana awaria samochodu ciężarowego na terenie Słowenii? Zadzwoń już teraz, nasz mobilny mechanik jest dostępny dla naszych klientów 24h na dobę i usunie awarie ciężarówki bez zbędnego tracenia czasu, aby ładunek mógł jechać w dalszą podróż. Cenimy czas klientów, dlatego nasz mobilny serwis TIR szybko ustali przyczynę wystąpienia usterki, jak i szybko, profesjonalnie i skutecznie ją usunie. Naprawy wykonywane są w miejscu awarii bez konieczności holowania samochodu ciężarowego do warsztatu. Mobilni mechanicy prócz napraw mechanicznych świadczą również usługi mobilnej wulkanizacji opon ciężarowych z dojazdem do klienta. Decydując się na nasz mobilny serwis tir, masz gwarancje na szybki powrót ciężarówki w dalszą trasę. Nasz Serwis TIR jest tańszy kilkukrotnie od serwisów zagranicznych. Najczęściej naprawiamy w okolicach miast tj.: Murska Sobota, Ptuj, Maribor, Velenje, Celje, Novo Mesto, Bled, Bovec.
 
Mobilny serwis TIR Słowenia podejmuje się napraw wszystkich marek ciągników siodłowych naczep oraz przyczep. Najczęściej naprawiane przez nas marki to: Volvo, Renault, Mercedes, Daf, Scania. Na wszystkie wykonywane naprawy przez nasz mobilny serwis TIR jest gwarancja. Dzięki wieloletniej działalności na rynku transportowym zdobyliśmy mnóstwo klientów i pozytywnych rekomendacji od firm, które są zadowolone z naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualne, działamy szybko i skutecznie by samochód ciężarowy wrócił jak najszybciej do pełnej sprawności. Zapraszamy na naszego Facebooka fb.com/MobilnySerwisTir24, gdzie na bieżąco są publikowane relacje z napraw wykonywanych przez nasz mobilny serwis tir na terenie całej Europy.
 
Mobilna wulkanizacja TIR znajduje się także w naszej ofercie. Mamy dostęp do opon używanych, jak i nowych. Naprawiamy opony od 19,5 do 22,5 cala. Jeśli jest możliwość naprawy opony, naprawiamy ją na miejscu. Jeśli opona nie nadaje się do naprawy, wymieniamy ją na nową bądź używaną.
 
Jeśli chcesz, aby Twój samochód podczas nieplanowanej awarii wrócił jak najszybciej w dalszą podróż po Europie, już teraz zadzwoń do naszego mobilnego mechanika i skróć czas postoju do minimum!

Serwis samochodów ciężarowych Słowenia

Telefon 796 000 287

serwis tir na parkingu
MOBILNY SERWIS SŁOWENIA CAŁODOBOWY SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
opony ciężarowe
SERWIS TIR, NACZEP, OPON NA TERENIE SŁOWENII

Poprzedni Następny