Mechanicy Mobilnego serwisu jeżdżą po całym kraju na terenie Niemiec, specjalizują się w mobilnych naprawach samochodów ciężarowych w miejscu awarii na drodze, na parkingu lub bezpośrednio u klienta. Profesjonalny mobilny serwis TIR z dojazdem do klienta w miejsce awarii lub wystąpienia usterki na terenie całych Niemiec jest dostępny 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 796 000 287. Naprawiamy różne marki samochodów ciężarowych m.in. mobilny serwis tir DAF, mechanik ciężarowy Scania, diagnostyka komputerowa Volvo, serwis tir MAN, mobilny mechanik Mercedes, Iveco, Renault oraz naczepy jak np. Schmitz, Krone, Kogel, Wielton.

Mobilny warsztat samochodów ciężarowych TIR na terenie Niemiec przed każdym wyjazdem w miejsce wystąpienia awarii samochodu ciężarowego dokładnie analizuje z klientem usterkę, która wystąpiła na drodze lub na parkingu w Niemczech, lub w innym kraju Unii Europejskiej, ale też w innych krajach jak np. Szwajcaria. Przed wyruszeniem w miejsce wystąpienia awarii zaopatrujemy się we wszystkie niezbędne części do naprawy samochodu ciężarowego, naczepy bądź przyczepy, które kupujemy w Polsce. Gdy posiadamy wszystkie niezbędne części do usunięcia awarii, nasz serwis TIR wyrusza do klienta bez zbędnych opóźnień, gdyż wiemy jak czas w branży transportowej jest ważny, dlatego nasze naprawy w ramach serwisu tir realizujemy ekspresowo. Nasz mobilny warsztat samochodów ciężarowych wyrusza w miejsce, gdzie wystąpiła awaria tira, naczepy lub przyczepy i usuwamy ją na miejscu na terenie Niemiec bez konieczności holowania tira, samochodu ciężarowego czy naczepy.

Posiadamy również dostęp do profesjonalnej diagnostyki komputerowej – JALTEST. Współpracujemy z firmami, które mają dostęp do oryginalnych części samochodów ciężarowych najwyższej jakości, jak i również tańszych zamienników, na które oczywiście jest gwarancja producenta.

Kładziemy bardzo duży nacisk na jakość usług naszego mobilnego warsztatu samochodów ciężarowych oraz na czas, w jaki naprawa miałaby zostać przeprowadzona, nasi mobilni mechanicy posiadają dodatkowe kursy z zakresu napraw samochodów ciężarowych, aby usterka samochodu ciężarowego, tira, naczepy bądź przyczepy była zdiagnozowana i usunięta w jak najszybszym czasie. Wiemy, że każda godzina jest bardzo cenna, działamy więc bardzo szybko, aby TIR mógł jechać w dalszą podróż po Europie, aby ładunek dotarł do klienta na czas. Nasza siedziba znajduję się w Mysłowicach obok Katowic przy autostradzie A4. 

Nasz mobilny serwis samochodów ciężarowych działa na terenie całych Niemczech a nasi profesjonalni mechanicy dojadą w każde miejsce wystąpienia awarii.

Miejsca, w które nasz mobilny serwis TIR dojedzie aby usunąć usterkę: Berlin, Hamburg, Brema, Hanower, Dortmund, Essen, Kolonia, Düsseldorf, Lipsk, Drezno, Frankfurt nad Menem, Norymberga, Stuttgart, Monachium, Osnabrück, Wolfsburg, Magdeburg, Paderborn, Getynga, Kassel, Halle, Jena, Münster, Bonn, Koblencja, Moguncja, Mannheim, Fulda, Heidelberg, Karlsruhe, Wurzburg, Fryburg, Tybinga, Ulm, Augsburg, Rosenheim, Landshut, Ingolstadt, Ratyzbona, Straubing, Bamberg, Bayreuth, Neubrandenburg, Rostock, Schwerin, Lubeka, Bremerhaven, Kilonia.

Zadzwoń do naszego mobilnego mechanika w celu ustalenia miejsca usterki, diagnozy i jak najszybszego dojazdu na miejsce awarii!
Nasze usługi w ramach mobilnego serwisu tir są prowadzone na terenie całego kraju w Niemczech.

Naprawy wykonywane na drodze

  • wymiana kompletnego sprzęgła
  • wymiana poduszek zawieszenia
  • wymiana chłodnic
  • wymiana opon ciężarowych
  • naprawy układu adblue
  • wymiana łożysk SAF, BPW
  • wymiana tarcz hamulcowych
  • wymiana kompresora
  • diagnostyka komputerowa JALTEST
  • wymiana turbosprężarki i wiele innych
wymiana poduszki zawieszenia w aucie ciężarowym
MOBILNY MECHANIK NAPRAWA WYMIANA PODUSZKI ZAWIESZENIA W AUCIE CIĘŻAROWYM
mobilny serwis tir niemcy
MOBILNY SERWIS TIR NIEMCY
naprawa tir i serwis
DOJAZD DO KLIENTA NIEMCY SERWIS TIR 24/7, PEŁNA DYSPOZYCYJNOŚĆ

Poprzedni Następny